PaySec - Platební tlačítko


Platební tlačítko PaySec

Platební tlačítko určeno majitelům Konta pro obchodníky i majitelů konta PaySec. Může být použito samostatně nebo jako součást internetového obchodu.

Zdrojový kód platebního tlačítka si můžete vygenerovat v sekci Správa Konta > záložka Platební tlačítko.

Můžete si vybrat z šesti grafických variant zobrazení platebního tlačítka. Dále můžete zvolit, zda si přejete tlačítko s volitelnou částkou (uživatel si sám určí, kolik zaplatí), nebo s pevně nastavenou částkou k platbě.

Vygenerovaný kód platebního tlačítka vložte do zdroje webové stránky. (HTML kód je vygenerován ve znakové sadě UTF-8, ke správnému zobrazení musí být vložen do souboru se stejným kódováním znaků.)

Pravidla pro používání Platebního tlačítka:


Platební tlačítko


Grafickou podobu platebního tlačítka je zakázáno měnit

Na neklidném nebo vícebarevném pozadí musí být použita varianta na bílém podkladě s ochrannou zónou (73% nahoře a dole, 20% vlevo a vpravo, počítáno z velikosti základní grafiky).

Základními barvami textu a orámování přípustnými pro kombinaci s logem PaySec jsou tyto:

tmavě šedá (#4F4C4B), zelená (#7CB943) a  bílá  (#FFFFFF)

Pokud je logo doprovázeno textem, je závazné použití fontu Arial CE nebo Arial CE Bold ve výše definovaných barvách.

Použití loga PaySec

Použití loga PaySec je závazně stanoveno v Obchodních podmínkách a Logo manuálu. Grafického symbolu PaySec lze použít jako odkazu na systém PaySec (portál PaySec.cz a Platební bránu PaySec). Pro tento účel je možné použít jednu z variant loga PaySec (viz níže). Použití za jiným účelem, napodobování, neproporcionální zvětšování a zmenšování nebo upravování grafiky není dovoleno.

Nejmenší povoleným zmenšením je logo o velikosti 23px na výšku, logo v jakékoli velikosti musí mít od okolních prvků odstup minimálně 6px.


Podrobný grafický manuál pro zacházení s logem PaySec je k dispozici zde.

Kde se dozvíte víc:

PDF Příručka pro majitele Konta PaySec a Konta pro obchodníky
CMS PaySec - Konto pro obchodníky
CMS Obchodní podmínky PaySec
PDF PaySec LogoManual


Pokud máte další dotazy k fungování Konta pro obchodníky nebo systému PaySec obecně, můžete kontaktovat uživatelskou podporu pomocí kontaktního formuláře, nebo zavolat na Linku PaySec: 844 330 630.

Registrovaným majitelům Konta pro obchodníky je určena i linka telefonické podpory pro obchodníky: 224 115 877, 224 115 878, 224 115 879.