Paysec - obchodní konto
Základní informace
Konto PaySec pro obchodníky
Platební metody PaySec
Sazebník pro obchodníky
E-shopová řešení se zabudovaným systémem PaySec
Postup založení Konta PaySec pro obchodníky
Smlouvy a obchodní dokumentace
Návody a příručky
Technická sekce (pro implementátory)
Propagace a grafika

Kontaktujte nás:

Uživatelská podpora uživatelská podpora
Linka PaySec linka PaySec 495 800 155

logo PaySec pro obchodníky

Postup založení Konta pro obchodníky

Založení Konta pro obchodníky probíhá v sedmi krocích:

 1. Seznamte se s Obchodními podmínkami PaySec a Smlouvou pro obchodníky
 2. Kontaktujte nás přes webový formulář – vyplněním formuláře získáme veškeré potřebné údaje k vypracování nabídky. Do druhého pracovního dne od odeslání formuláře Vás kontaktuje náš obchodní tým s konkrétní nabídkou pro Váš obchod a dalšími informacemi.
  Kontaktovat nás můžete také na Lince PaySec: 495 800 155.
 3. Po stanovení výše poplatku se dohodnete pracovníkem obchodního teamu na vyplnění Smlouvy a Identifikačního formuláře.
 4. Následující dokumenty pak budete mít na zvolené pobočce připraveny k podpisu:
 5. Naimplementujte si propojení Vašeho e-shopu s platební bránou Paysec podle Příručky pro použití Platební brány PaySec, přístup k testovací platební bráně získáte od našeho obchodního týmu po vyplnění webového formuláře nebo po dohodě na Lince PaySec: 495 800 155.
 6. S pracovníkem obchodního teamu se dohodnete na podpisu smlouvy na jedné z poboček Poštovní spořitelny nebo poboček ČSOB, (případně přímo s pracovníkem obchodního teamu). K podpisu výše uvedených smluvních dokumentů budete navíc potřebovat následující:
  • Aktuální výpis z obchodního rejstříku ( originálem nebo úředně ověřenou kopii a kopii ), nebo výpis z jiné podobné evidence
  • Váš průkaz totožnosti, nebo průkaz totožnosti zastupující osoby
  • Plnou moc pro zástupce - pokud budete zastupován.
 7. V řádu několika dnů bude Vaše Konto pro obchodníky založeno. V momentě založení konta obdržíte SMS s dočasným heslem a s URL, kde dokončíte aktivaci Vašeho Konta pro obchodníky a zvolíte si trvalé heslo a další bezpečenostní prvky.

Jak propojit e-shop s platební bránou PaySec:

Pokyny pro propojení Vaše e-shopu s platební bránou PaySec naleznete v Příručce pro použití Platební brány PaySec Přístupy do testovacího prostředí Vám zašle pracovník obchodního teamu na základě zaslání poptávkového formuláře.
Pokud máte jeden z e-shopových systémů, kde je již modul pro platby přes bránu PaySec integrován, stačí pouze do nastavení modulu vyplnit tyto 3 údaje: přihlašovací jméno PaySec Konta pro obchodníky, Heslo pro MAPI a číslo PaySec Konta pro obchodníky. Seznam e-shopových systémů s modulem PaySec.