PaySec

Provoz dárcovského řešení Klikni a daruj byl ukončen

Další provoz dárcovského řešení přechází na portál Darujspravne.cz

Provoz platební brány Klikni a daruj byl ukončen. ČSOB Vám ve spolupráci s Fórem dárců provozující charitativní portál Darujspravne.cz nabízí plynulé pokračování v příjmu darů, které je dostupné prostřednictvím portálu Darujspravne.cz. Dárci Vám budou moci nově přispět na Vaše charitativní projekty prostřednictvím:

Kompletní technické řešení pro napojení Vašich webových stránek je pro Vás již nyní k dispozici na portálu Darujsprávně.cz.

Prvním krokem pro aktivaci výše uvedených platebních metod je registrace Vaší neziskové organizace na portálu Darujsprávně.cz a následné schválení ze strany Fóra dárců pro příjem darů přes tento portál.

Pokud je Vaše nezisková organizace již na portálu Darujsprávně.cz registrována, tak druhým krokem je podpis smlouvy na novou platební bránu ČSOB, která Vám zajistí plynulé pokračování v příjmu darů přes portál Darujsprávně.cz. Pro přípravu smlouvy prosím, odešlete žádost o smlouvu přes portál Darujsprávě.cz nebo kontaktujte útvar akceptace platebních karet prostřednictvím e-mailové schránky akceptacekaret@csob.cz

Třetím krokem je stažení widgetů a darovacích tlačítek z portálu Darujsprávně.cz, kterými zpřístupníte tyto platebním metody na Vašich webových stránkách.

Darujspravne.cz

Pokud jste na tuto stránku přišli ze stránek neziskové organizace za účelem poskytnutí daru dané organizaci, kontaktujte prosím danou neziskovou organizaci a upozorněte ji na nutnost provedení výše popsaných kroků.